Μιχαήλοβιτς: «Υπόσχομαι...»

Οι δηλώσεις του προπονητή της Ανόρθωσης

Διαβάστε τι δήλωσε μετά το τέλος του ντέρμπι με τον Απόλλωνα ο Βέσκο Μιχαήλοβιτς.

Αναλυτικά:

«Συγχαρητήρια στον Απόλλωνα για τη νίκη. Πιστεύω ότι στα πρώτα 15 λεπτά του 1ου ημιχρόνου δεν ξεκινήσαμε καλά το παιχνίδι. Εκεί που ισορροπήσαμε ήρθε το γκολ του Απόλλωνα. Μέχρι να τελειώσει το ημίχρονο ήταν ένα ισορροπημένο παιχνίδι. Στο 2ο ημίχρονο ρισκάραμε λίγο περισσότερο. Είχαμε μια καλή ευκαιρία με τον Γουαρίς, είχαμε και το δοκάρι του Πάντσεον. Εκεί εάν ισοφαρίζαμε θα ήταν διαφορετικό παιχνίδι. Μετά το 2-0 που ήρθε πολύ εύκολα σταματήσαμε να παίζουμε ποδόσφαιρο. Μας περιμένει ένα πάρα πολύ δύσκολο και σημαντικό παιχνίδι την Πέμπτη. Καλώ τον κόσμο της Ανόρθωσης να έρθει την Πέμπτη και να μας βοηθήσει. Υπόσχομαι ότι η Ανόρθωσή δεν θα παρουσιάσει ξανά εικόνα όπως τη σημερινή».

Για το πρέπει να αλλάξει στην ομάδα: «Σίγουρα κάτι πρέπει να αλλάξει, είναι δεδομένο. Μόλις τέλειωσε παιχνίδι έκατσα και είπα κάποια πράγματα στους παίκτες. Αυτοί ξέρουν τι πρέπει να αλλάξει».