Μαθαίνει τον πρώτο του αντίπαλο ο ΠΑΟΚ στα προκριματικά του Champions League

Σήμερα η ρεβάνς του αγώνα Εγνάτια-Μπάνια Λούκα

Τον πρώτο του αντίπαλο στα προκριματικά του Champions League μαθαίνει σήμερα ο ΠΑΟΚ. Εγνάτια-Μπάνια Λούκα κοντράρονται στο δεύτερο μεταξύ τους παιχνίδι με τους φιλοξενούμενους να έχουν ένα μικρό προβάδισμα από το πρώτο ματς.

Εκεί ο Χρέλια με το γκολ που πέτυχε στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων έδωσε τη νίκη στην ομάδα του η οποία πλέον σήμερα καλείται να υπερασπιστεί εάν θέλει να πάρει και την πρόκριση για την επόμενη φάση.

Το σημερινό ματς έχει σέντρα στις 22:00, με τους γηπεδούχους να μην έχουν στη διάθεσή τους, τον Ζεϊνουλάι και Ντρέτσα που αποβλήθηκαν με κόκκινη στο πρώτο ματς.

Θυμίζουμε ότι το πρώτο ματς του ΠΑΟΚ με τον νικητή του ζευγαριού είναι προγραμματισμένο για την επόμενη Τετάρτη, 24/07 στην Τούμπα.

Πηγή: sport-fm.gr