Εθνική Κ17: Διπλό με ανατροπή κόντρα στην Ελλάδα!

Εκπληκτικοί οι μάγκες του Μιχάλη Μάρκου λύγισαν την Ελλάδα μέσα στην Αθήνα!

Νίκη με ανατροπή για την Εθνική μας ομάδα Παίδων Κ-17 επί της Ελλάδας με 2-1 στο σημερινό φιλικό που έγινε στην Αθήνα.

Η Ελλάδα άνοιξε το σκορ στο 6ο λεπτό. Στο 45ο λεπτό ο Ανδρέας Αβραάμ ισοφάρισε σε 1-1 και στο 47ο λεπτό ο ίδιος ποδοσφαιριστής διαμόρφωσε το 2-1 για την Εθνική μας.

Ο Ομοσπονδιακός μας προπονητής Μιχάλης Μάρκου χρησιμοποίησε τους Ανδρέου, Χριστοφή (46' Στ. Κωνσταντινίδης), Κίττου, Κίτσιο (60' Στυλιανού), Χρ. Κωνσταντινίδη, Γεωργίου (67' Προκοπίου), Μαυρουδή (60' Σάββα), Ορφανίδη (46' Θωμά), Μιχαήλ (46' Πέτρου), Χαραλάμπους, Αβραάμ (60' Κοντόπουλος).

Οι δύο ομάδες θα δώσουν νέο φιλικό την ερχόμενη Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου.

Εθνική: Τελευταία Ενημέρωση

Εθνική: Τι μας λες... (πίνακας)

Αν και τα προβλήματα είναι χίλια δυο... με αφορμή τις δηλώσεις του Γεωργιανού εστιάσαμε στο θέμα του ρυθμού
Κωνσταντίνος Νικολάου
 |  ΕΘΝΙΚΗ
Εθνική: Περσινά ξινά σταφύλια...

Σαν φίλοι της Εθνικής εμείς βλέπουμε συνήθως ένα αντίπαλο να ανανεώνει επιθέσεις μέχρι να μείνει ευχαριστημένος με το σκορ ...